ללמוד עם נתי

הסמסטר הראשון באוניברסיטה לא קל לאף אחד, לא לתלמידי מדעי הרוח, לא לסטודנטים לחינוך וקולנוע ועל אחת כמה וכמה לא לתלמידי הכלכלה שחייבים לעבור חלק מהמבחנים בציון של 70 ומעלה, אחרת לא יעברו לשנה השנייה.

לא שדאגתי, תמיד הייתי תלמידה טובה ובכל זאת, לקראת סוף הסמסטר כאשר ראיתי את רוב הסטודנטים מתארגנים בזוגות ושלשות ללמידה משותפת קצת נלחצתי. החברים הטובים שלי לא למדו איתי בחוג ולמרות  שכבר חלק גדול מהסטודנטים הגברים כבר אמרו לי שלום במדרגות ובוקר טוב, לא יצרתי קשרים מעבר לזה עם אף אחד או אחת וכבר חשבתי שנגזר דיני ללמוד לבד. כאשר בסוף שיעור מבוא א' נתי פנתה אלי ושאלה אם יש לי פרטנרים ללימוד משותף  ואם לא, היא תשמח אם אצטרף אליה, שמחתי. היא נראתה נחמדה מספיק וזכרתי מהשיעורים שהיו לה שאלות שהעידו עליה כי היא מבינה את החומר.

סיכמנו שבסוף היום אחכה לה ליד השער הראשי וביחד ניסע אליה ונעשה סדר ותכנית לימודים.

הקדמתי אותה בחמש דקות ואז ראיתי אותה הולכת בשביל לאיטה. היא נראתה מותשת. כשנפגשנו הצעתי לה לדחות את העניין ביום או יומיים, אבל היא אמרה לי שזה חשוב להתחיל ולהתארגן כמה שיותר מהר. ביחד  יצאנו מהאוניברסיטה והלכנו אל תחנת האוטובוסים.  "אני גרה בדירה שכורה בעיר עם אחי הקטן. הוא עדיין חייל בקריה. ההורים שכרו לשנינו את הדירה הזו ו... נטשו אותנו, נסעו לחו"ל מטעם העבודה של אבא". צחקקה.

אני שעוד גרתי עם ההורים, חשבתי על זה שהכל עדיף מלבד לגור עם ההורים ואם הם משלמים את שכר הדירה והלימודים, אז מה רע? חוץ מזה אח קטן עדיף על שותף אקראי שפוגשים ברחוב ואף אחד לא יודע מיהו.

הגענו אליה הביתה ונתי מיהרה לערוך לי סיור. דירה נחמדה בת שלושה חדרים, חדר לה, חדר לאחיה וסלון גדול. הדירה למרות שהייתה ישנה והקירות היו קצת סדוקים, עדיין נראתה נקיה ואסתטית. לפי הכוונתה השתרענו כל אחת על ספה בסלון, הוצאנו את המחברות והתחלנו לעשות סדר, מה כדאי לנו ללמוד בכל נקודת זמן מעכשיו ועד סוף הבחינות.

דלת הכניסה נפתחה פתאום ומתוכה הגיח גבר... וואוו, לרגע נעתקה נשימתי. הוא היה גבוה, סקסי, חתיך וחטוב, שיער קצר כמובן ופנים חייכניות. המדים שלבש יחד עם דרגות הקצונה, בהחלט הוסיפו למראה המרשים. הוא חייך, הציג את עצמו כעדו, האח הקטן של נתי, לחץ את ידי והלך אל החדר שלו. "ממש חתיך האח שלך" לחשתי לה. "כן... נכון" הודתה, "תמיד בחורות רודפות אחריו".

מרגע זה איבדתי את הריכוז. הייתי שקועה במחשבות על עדו, על גברים בכלל, על הלבד שלי, על סקס, על זה שכבר מזמן לא הייתי עם אף אחד... ראיתי אותו נכנס אל האמבטיה וניסיתי לדמיין אותו ערום...

"נתי, את מוכנה להביא לי מגבת?" פרצופו של עדו וחלק מהחזה החשוף והשרירי בצבצו מדלת חדר המקלחת.

נתי מיהרה לקום ולהביא לאחיה מגבת ואחרי כמה דקות יצא משם ערום בחצי גוף עליון כשלמותניו הסקסיות שלו כרוכה מגבת.

וואוו, איזה בחור מרשים, איזה גוף סקסי... חשבתי לעצמי שוב, ופתאום מצאתי את עצמי מלקקת את השפתיים.

אחרי דקתיים הופיע בסלון לבוש במכנסיים קצרות וחולצת טריקו צמודה שמדגישה את החזה השרירי שלו.  "אני מכין ארוחת ערב, את נשארת לאכול אתנו?" שאל אותי ונתי ענתה במקומי, "בטח שהיא נשארת לארוחת ערב. תכין את האוכל הטעים שאתה יודע להכין..." וגחנה אלי, "חוץ מזה שהוא חתיך, הוא גם בשלן מדהים."

עדו הסמיק לרגע, ואז הלך למטבח שם התחיל לקשקש עם הכלים. נתי עוד ניסתה להתמקד בלימודים, אבל באמת שלא לא היה בזה שום טעם. רוב המחשבות ותשומת הלב שלי היו עם עדו, אחיה הקטן של נתי. התחלתי להתעניין בו יותר ויותר, בן כמה (21), האם יש לו חברה קבועה עכשיו ? (לא).

  "תרגיעי את עצמך" נזפתי בעצמי, "רואה גבר חתיך ומתחילה להזיל ריר". עצרתי ושתקתי וגם ולא יכולתי שלא להיזכר בפעם האחרונה שהייתי עם גבר, רונן, הוא היה גבוה כמו עדו, אבל היה מעצבן. החזקנו מעמד במשך שלושה חודשים ובסופו של דבר זרקתי אותו כי... הגיע אלו. כן, יצאתי פעם אחת או פעמיים עם עוד שניים או שלושה אבל זה לא המשיך לשום מקום ובטח שלא עשיתי איתם סקס.

עכשיו, עם אח של נתי הרגשתי את העקצוץ הזה בכל הגוף ואת הזרמים הקטנים שבין הרגליים אוהו, אותם כבר מזמן לא הרגשתי. 

"את זוכרת את החוב שלנו" הגיח פתאום עדו. "אני חושב שעדיף לך להחזיר אותו לפני הארוחה, אחריה... את זוכרת מה קורה כשאת עם בטן מלאה".

הסתכלתי על נתי שפניה הפכו לאדומים כמו עגבניה בשלה. "עדו... עזוב את זה" מלמלה קלות,  אבל הוא כבר התיישב על אחת הכורסאות. "אז מה... קחי חמש דקות הפסקה ותשלמי את החוב" ואז גיחך בקול רם,  "את יודעת איך זה, גומרים הולכים".

נתי שוב  מלמלה משהו ועדו הרים את האצבע, "הפסד זה הפסד והבטחה זו הבטחה וצריך לעמוד בה" ואז הסתכל עלי. "אני בטוח שהחברה שלך מפסידה בהתערבות עם אח שלה, ומבטיחה שתשלם את החוב בערב לא חושבת אפילו לרגע להשתמט עם תרוץ כזה או אחר.  משכתי בכתפי הדבר האחרון שרציתי להיות מעורבת בו הוא ריב בין אחים.

נתי הרימה את ראשה. "בוא נדחה את זה ליותר מאוחר, הרבה יותר מאוחר". עדו הרהר לרגע ואז הנהן. "בסדר," אמר וחזר למטבח לסיים להכין את האוכל. היא נראתה  מהורהרת. "מה הסיפור?" שאלתי. "עזבי, סתם התערבות טפשית... רק שהוא צודק, אחרי האוכל... כשאני... מלאה" היא הורידה את הראש לרגע ואז הרימה אותו, "כשאני מוצצת, אז זה מפעיל אצלי את רפלקס ההקאה" אמרה במהירות.

פקחתי זוג עיניים גדולות. פתחתי את הפה ומיד סגרתי אותו. "אז כמו שהבנת, הפסדתי לו בהתערבות והפרס שלו הוא שאעשה לו סקס אוראלי" היא שוב נעשתה אדומה אבל אז היא נעמדה בהחלטיות וניגשה למטבח. "אתה יודע מה?" שמעתי אותה אומרת לאחיה הצעיר, "בוא נלך לחדר..."

הוא הלך אחריה. "אנחנו חוזרים עוד כמה דקות... אל תלכי, רק החזר חוב" זרקה לאחור. ועדו הוסיף, "תציצי בסירים, אולי הם צריכים בחישה קטנה". אי אפשר היה לפספס את החיוך הרחב שהתפשט על פניו.

שיחקתי קצת בטלפון שלי, חשבתי לעצמי על הסיטואציה המשונה הזו, בחדר הסמוך, החברה החדשה שלי מוצצת לאח שלה... מה היא חושבת שאני צריכה לעשות? והמחשבה השניה שעברה בי היא שהוא ממש חתיך ומוצא חן בעיני ואני קצת מקנאה... וחוץ מזה אני כאן, רוצה לראות... ופתאום מצאתי את עצמי קמה והולכת לכיוון החדרים. הם אפילו לא סגרו את דלת החדר שלו. נעמדתי בפתח ונשענתי על המשקוף. עדו  ישב שם שעון על שתי כריות, נתי כורע בין רגליו, ראשה עולה ויורד.

התקרבתי בעוד שני צעדים כדי לראות יותר טוב. הוא הרים את הראש וחייך אלי ואני החזרתי לו חיוך והתמקדתי במבטי על הזין. וואוו, זין כל כך גדול וסקסי... כמו בסרטים בחיי. ארוך, עבה,  נתי הצליחה להכניס רק את חלקו לפיה,  היא שפשפה את החלק החשוף בידה.

בהיתי בהם עוד דקה ארוכה מוצפת בתחושות : איחס, היא באמת מוצצת לאח שלה, וואי, איך היא לא מתביישת שאני רואה את זה. וואוו, איזה זין גדול ומדהים, אמאל'ה, אני רוצה אותו, אני גם רוצה למצוץ לו, אני רוצה שיזיין אותי, אני רוצה... איבדתי שליטה עצמית, נתתי לעצמי להיסחף... ירדתי על הבירכיים ואמרתי בשקט  "גם אני רוצה".

נתי הרימה את ראשה כשהיא לא עוזבת את הזין הגדול והביטה בי במבט תוהה. "גם אני רוצה" לאטתי. היא הניעה את ראשה מצד לצד כאומרת, "בואי" וכאשר קירבתי את ראשי, כיוונה את הזין הגדול והמדהים של עדו אל פי.

הבטתי בו בהמון תאווה, רגע אחד ליקקתי את קצהו, לטעום קצת ואז הכנסתי אותו לפה וניסיתי להכניס אותו כמה שיותר עמוק, נדהמת עד כמה הוא ממלא את החלל ועוד כמה עוד נשאר בחוץ. ליחכתי אותו בלשון והוצאתי אותו בעדינות, ושוב הכנסתי אותו פנימה, עוצרת את נשמתי ומנסה להכניס אותו הכי עמוק.

"או..." שמעתי את עדו נאנק, "ככה צריך לעשות את זה". המשכתי להכניס ולהוציא אותו כמה שיותר עמוק לחלל הפה והגרון, נדהמת מעצמי עד כמה אני נהנית מהסיטואציה ולתת לגבר סקס אוראלי. תמיד התייחסתי למין אוראלי כאל הקדמה, משחק מקדים, משהו שנועד לגרות... אבל הפעם... הרגשתי כל כך מסופקת מעצם העובדה שהוא חדר לפי עמוק, שאני מלקקת אותו, מוצצת אותו ומרגישה את היד על העורף שמכוונת אותי.

הרגשתי את ראשה של נתי נדחק אלי. פיניתי לה מקום, היא ליקקה את הזין והביצים שלו בעוד אני מצצתי את החלק העליון. ברגע מסוים התחלפנו והיא זו שמצצה את קצה הזין ואני ליקקתי אותו לאורך הוריד הבולט, מרגישה את הגבר, בעל הזין ,עדו, האח של נתי, הולך ומתרגש.

איכשהו שלחתי יד בין הרגליים, ליטפתי את עצמי על המכנסיים. הגירוי היה כל כך חזק. פתחתי את הכפתורים והכנסתי יד דרך התחתונים, נגעתי קלות בדגדגן ועצם הנגיעה זרקה אותי כל כך רחוק, כל כך למעלה. כל הגוף שלי רעד. לא אורגזמה מלאה, אלא חצי אורגזמה מקדימה.

נתי נתנה לי את הזין למצוץ ממנו ועכשיו כאשר הוא היה בפי, וביד אחת נגעתי בעצמי הרגשתי שזה מושלם, אולי חצי מושלם, היה עדיף שהזין הזה היה חודר לתוכי, אבל גם ככה זה היה בסדר.

עדו זה שעצר אותי, שלף אותו מפי והחל לשפשף במהירות. "אני הולך לגמור" הודיע ושתינו, נתי ואני הצמדנו את פנינו זו לזו, מוכנות ואולי אפילו מחכות בציפיה דרוכה שיגמור עלינו.

שלושה מטחים חמים שכיסו את פנינו, עיניים, אף לחי... הרגשתי שאני מתפוצצת.

"חה, כמו בסרט כחול" צחקק עדו שראה אותי גונחת בעוד הוא עוד סוחט את הזין שלו כדי שטפטף עוד טיפת זרע על פני.

בחיי, ממש כמו בסרט כחול.

למותר לציין שאחרי האוכל חזרנו לסיבוב נוסף, הפעם עדו זיין את שתינו, כל אחת בתורה, אחר כך... אפשר לומר שהלימודים עם נתי היו כל כך מהנים, בעיקר בשעות הערב, כשאחיה הקטן חזר מהצבא...