טרף קל

שלושה חודשים תמימים החזקתי מעמד.  שלושה חודשים בהן לא נפגשתי עם אף אחת מהיזיזות שלי, והיו לי כמה כאלו שהתקשרו פעם ב... לברר אם אני פנוי, אבל אני החלטתי שלא.  די עם זה, החלטתי שאני רוצה קשר קבוע ואם אני רוצה את זה, אז אני צריך ליצור אווירה נקיה, כלומר, לא להזדיין עם כל מי שרוצה לעשות את זה.

שלושה חודשים אני טוחן את אתרי ההיכרויות, מתכתב, מציג את עצמי, הולך לדייטים קצרים וחוזר הביתה לבד, מרגיש לרוב שבזבזתי את זמני.  כן, הם מוכרים לנו שבאתר כזה וכזה מצאו אלפיים איש אהבה והתחתנו, ובאתר אחר, הסיכוי שלי למצוא נשים כמוני, מבחינת מעמד חברתי, אינטלקטואלי וגם מראה גבוה יותר, אבל איכשהו כל אלו שראיתי ופגשתי נראו כמו שטנץ.  גרושות בנות 34- 45, אמהות לילדים, לרוב מורות, או מטפלות, או אפילו גם עובדות בגופים ממשלתיים, אבל כולן גרושות שלוש/ארבע שנים, אמהות לילדים, נראות בסדר ותו לא ולחוצות.

למה לוחצות אין לי מושג,  הגירושין לרוב היטיבו עמן כלכלית, כבר יש להן ילדים, כך שהשעון הביולוגי שלהן לא ממש מטרטר, הן מסודרות ברובן ועדיין לחוצות.  נדמה שהן מוכנות לעשות הכל כדי למצוא גבר "נורמלי" כלשהו כדי למצוא שלווה ושקט.

כשחושבים על זה, זה אבסורד.  הרי זה בדיוק מה שהיה להן לפני כמה שנים, אבל הן העדיפו לזרוק את הקיים ולמצוא את בן דמותו ו/או "אחיו התאום" (מטפורית כמובן) ואלו... אלו לא ממהרים לאסוף לחיקן את הנשים שכמותן זרקו אותם כמה שנים לפני.

כן, עולם משונה, ואני שהחלטתי לחפש קשר רציני לא מצאתי אף אחת שממש הדליקה אותי, שממש עשתה לי את זה ו... חזרתי הביתה כדי לישון לבד.  כלומר, לעשות קודם ביד מול איזה פורנו משובח, ואחר כך להרדם מתוך מחשבה שאולי מחר, או מחרתיים אפגוש אחת שווה.

ואז נשברתי.  פתאום תפסתי שאוננות עד כמה שהיא כיפית, אם לצטט את קלישאת וודי אלן שזה "לעשות אהבה עם האיש שאתה הכי אוהב בעולם", עדיין יש משמעות למישהי אמיתית שמעבירה יד על הזין שלך, שמוצצת לך. יש איזשהו עונג מיוחד שאתה דוחף את הזין שלך לתוך חור רטוב והגוף הנשי שמתחתיך רועד מתוך תשוקה.  יש עונג נפלא בגניחות של בת הזוג, לפעמים צעקות ואם היא קצת קינקית, אז בהחלט יש כיף לא קטן לשמוע את אנקת הכאב הקל שנפלטת כאשר אתה חודר לפתח האחורי. 

אז נשברתי. כן, בהחלט, החלטתי שלמרות כל ההחלטות, אני קודם כל רוצה זיון.

הסתכלתי ביומן.  כן, הערב הייתי אמור לפגוש איזו אורלי אחת, בת ארבעים וחמש מכפר סבא, גרושה כמובן, אקדמאית, עצמאית, אמא לשניים, הפגינה איזשהו אינטליגנציה ושביב הומור קל בשיחה מקדימה.  ארומה, לא רחוק מהבית שלה כמובן... הצצתי שוב בתמונה שלה. לא משהו לרקוד איתו ואין ספק שבר רפאלי לא צריכה להיות מוטרדת ממתחרה חדשה אבל בכל זאת היה שם משהו נעים.  טוב, יהיה מה שיהיה, חשבתי לעצמי, בכל מקרה אני הולך לזיין אותה.

בניגוד לדייטים בהם ניסיתי לברר לעצמי האם הגברת שממול שווה יחסים לטווח ארוך, הרי שהפעם המטרה הייתה אחרת, להשכיב אותה ויהי מה.  לכן כבר ממבט ראשון כאשר הזדהינו בטלפון, התחלתי לעבוד עליה, עם "אם לא היית מתקשרת אלי עכשיו, לא היה סיכוי שהייתי מזהה שאת זו את. הרי באתי לפגוש מישהי בת 45, לא בת 34" ומיד גחנתי לנשק אותה על לחיה.  התיישבתי לצידה. "וואוו, נדיר שאני פוגש בחורה כל כך יפה". הקשבתי לה קצת, והפעלתי עליה את כל הטריקים המופיעים בפרק הראשון של "איך להשכיב את הדייט שלך תוך שעה", ספר שאולי עדיין לא נכתב, אבל הייתי יכול לכתוב אותו בשישי שבת.

האורלי הזאת אכלה כמובן כל ביס שהגשתי לה, התרגשה, נרעדה כאשר החלקתי יד קלה על ירכה, היא התאדמה כאשר הנחתי את ידי על ידה וכמובן הסמיקה כאשר הכרזתי בפניה שמה שלא יהיה, הערב לא יהיה סקס, כי אני רוצה איתה קשר רציני.

יש לי מושג קלוש למה הצהרה שכזאת פותחת אצלן כל כך מהר את הלב והרגליים, אבל מעולם לא התעמקתי בעניין.  אכן, לפי התכניות שלי, תוך שעה וחצי היא כבר הזמינה את עצמה אלי הביתה, אבל אני הדפתי אותה קלות, עם "אם תיכנסי אלי הביתה, את יודעת לאן אוביל אותך, לא אצליח לעמוד בפיתוי, אולי עדיף שנלך אלייך".

היא מלמלה משהו על כך שהילדים שלה נכנסים ויוצאים, אבל אני אמרתי לה שזה בסדר, לאמא הרי מותר לארח ידיד כזה או אחר.

עלינו...  היא עשתה לי סיבוב ראשון אצלה בבית, ערכתי היכרות עם הבת הגדולה שלה והבן הקטן שהיו ספונים בחדריהם מול המחשבים ואז נעצרנו בחדר השינה שלה. "וואו, איזה מיטה נוחה" צחקקתי והיא כצפוי הזמינה אותי לשבת עליה להרגיש איזה כיףףףף

היא כמעט טרפה אותי, בחיי.  שברה את אחד משיאי גינס ב-"להפשיט גבר ממכנסים ומתחתונים להכניס את הזין שלו לפה" ואחר כך... טוב, אחר כך כבר נזכרתי מה אני עושה שם. כן, רציתי זיון מלא ואמיתי עם כוס, ותחת ושדיים ופה וגם אישה מסביב. בשביל זה באתי... זה ממש היה צורך גופני עבורי. אחרי שנתתי לה למצוץ לי (רמה בינונית מינוס, יש להודות, למרות שהתאמצה) הפשטתי אותה, ליטפתי את גופה הערום, פישקתי את רגליה ודחפתי אצבע. כן, היא בהחלט היתה רטובה עד כדי נוטפת. העמדתי אותה בדוגי, אחזתי במותניה והחלקתי פנימה כמעט בכניסה אחת. ממש רטובה, אמרתי.

בהתחלה עוד התאמצתי קצת קדימה ואחורה אבל אחרי תגובה אוהדת לשניים שלושה ספאנקים על הישבן הרוטט שלה תפסתי את מותניה והתחלתי להניע אותה על הזין שלי. היא אהבה את זה יותר, גם אני.

אחרי זיון קצר בו היא גמרה פעם או פעמיים תוך שהיא מנסה להחניק בכל הכוח את הקולות היוצאים לה מהגרון החלטתי לשנות תנוחה. הפעם אני זה שנשכבתי ונתתי לה קודם למצוץ לי, אחר כך לעטוף את הזין שלי בין שדיה (אני חולה על זה) ואחר כך להתיישב עלי.

היא שוב גמרה ואני מחורמן כמו אני לא יודע, אחרי שלושה חודשים של בצורת, מתוך רצון, הרגשתי שאני חצי מסופק. עכשיו אני עוד חייב איזה טוויסט כזה, מהלך קטן שיהפוך את הזיון ממשהו סביר למשהו טוב.  אתם יודעים איך זה... משהו שיחרמן לי לא רק את הגוף, אלא גם את המוח.

אני מניח שלכל אחד יש את האקס פקטור שלו, הזה שמשדרג זיון ממשהו סתמי, עוד זיון, למשהו טוב שנחרט בזיכרון, או לפחות מאריך את האורגזמה.  אצלי מדובר במצבים, תנוחות או אקטים קינקיים.  אני לא מתכוון לדברים הקיצוניים, אלא קינקי קל עד בינוני.

"תגידי, יש לך ויברטורים?" שאלתי פתאום את אורלי, שעדיין קפצה עלי מעלה מטה וגמרה עוד פעם. "כן, למה?" התנשפה. "תביאי את מה שיש לך" ביקשתי והיא אחרי עוד כמה תנועות רכיבה ירדה בחוסר חשק ממני, פתחה את המגירה שבשידה שלידה, פשפשה קצת בתוכה ושלפה משם שני מכשירים בגדלים בינוניים. היא מסרה לי אותם ואני הבטתי בהם, הפעלתי אחד ומסרתי לה... "תזייני את עצמך איתו" ביקשתי בחיוך והוספתי, "בשבילי". היא לא חשבה פעמיים אלא נשענה לאחור, והחלה להניע את המכשיר הרוטט סביב ועל הכוס המטפטף שלה.

"תדחפי אותו לעצמך" ביקשתי, והיא נענתה ובצעה את מבוקשי. עכשיו תקחי את זה ותדחפי אותו בתחת" ביקשתי ומסרתי לה את השני. היא הנידה את ראשה קלות בשלילה, אבל אני אפילו לא חיכיתי להסבר או אמירת "לא" מפורשת, אלא העמדתי אותה שוב על ארבע בפישוק, קל, זיינתי אותה חזק עם הויברטור הרוטט השני ואז נתתי לה להחזיק אותו בעוד שאני התחלתי לדחוף את השני בפתח הכניסה האחורי. "לא, לא" היא מלמלה, אני דחפתי עוד ועוד, ותוך דקה וחצי, שניהם היו בתוכה. אחד יוצא ונכנס, אחד תקוע. "שלא יצא" ביקשתי ממנה באסרטיביות.

אין ספק, המראה הזה עשה לי את זה בגדול. עכשיו הרגשתי שזה הולך טוב. לכן נעמדתי מולה, משכתי את ראשה אל הזין שלי והתחלתי לזיין אותה בפה, בהתחלה בתנועות קטנות, אחר כך בתנועות גדולות יותר ואחר כך כבר בנעיצות עמוק, גורם לה להשתנק בין העונג שמאחור, הכאב הקל והלחץ בחור והזין שחונק אותה מידי פעם. אני חושב שהיא נהנתה מזה. לי עשה את זה בגדול. גמרתי לה בפה במטח אחד גדול עם הרבה חומר, ואחר כך עוד המשכתי לפלוט עוד ועוד... מתענג על האורגזמה שהציפה אותי.

כן, זה היה טוב, ממש טוב.

ואחרי שגמרתי, עזרתי לה לגמור שוב, ואז נחנו קצת, התלבשנו ויצאנו מהחדר... הילדים, נראה שהיו עסוקים בשלהם. שתינו קפה, התלחשנו וקבענו לדבר למחרת.

אני חזרתי הביתה מסופק בהחלט, אבל רגע לפני שנרדמתי חשבתי לעצמי ששוב לא הצלחתי לעמוד בהחלטה של עצמי למצוא מישהי רצינית, אלא נסחפתי למצוא טרף קל... אוףףף