רוני והעיר הגדולה - גנג בנג ראשון

כמו כל בוקר, ברבע לשמונה אני מרתיח את הקומקום, מכין נס קפה לעצמי ולשותפה שלי, מניח את הכוס שלה ליד הדלת ודופק עליה קלות. "רוני, בוקר טוב".  בדרך כלל היא עונה לי, לפעמים גם פותחת את הדלת ומקבלת את כוס הקפה בחיוך תודה, אבל היום לא נשמע כל צליל מהחדר שלה. אני דופק שוב, חזק יותר, "רוני, בוקר טוב" ועדיין שקט. פעם כשזה היה קורה אחת ל... נהגתי גם לפתוח את הדלת  אבל אחרי שפגשתי שם במיטה עוד גבר, אני נמנע מזה.  

אני דופק שוב על הדלת, הפעם צועק, "רוני כבר חמישה לשמונה" ומתלבט מה לעשות. אני מחליט לנסות עוד עשר דקות, אבל אין צורך, הדלת נפתחת לקראתי. רוני בפנים נפוחות משינה בוהה בי לרגע, מתכופפת ומרימה את כוס הקפה. "תודה" היא אומרת ואני כבר נפנה לקחת את הקפה שלי שקצת התקרר ולשתות אותו בכיף בסלון עם העיתון.

אחרי כמה דקות רוני מגיחה מתוך החדר שלה, עדיין לבושה בתחתונים ובחולצת הטריקו. אני שם לב שהיא קצת צולעת. "קרה משהו אני שואל" והיא שותה את הקפה, מתלבטת רגע ומישירה מבט," הייתי אתמול באורגיה..."

"איך היה?" אני מתעניין ובליבי מרגיש את הצביטה הקטנה שמגיעה כל פעם שהיא מספרת לי על חיי המין שלה. פעם לפני כמה שנים עוד בחיפה, יצאנו במשך חודש והיא הייתה מקסימה. איכשהו זה לא הסתדר ונעשינו ידידים, כלומר, בקשר קבוע, הרבה שיחות, פגישות ואפילו הפכנו לשותפים לדירה בעיר הגדולה, אבל בלי שום רומנטיקה ובטח בלי סקס, אבל עם הרבה סיפורים ווידויים.

"היה..." היא מפתירה ושותה עוד שלוק מהקפה.

אני שותה קצת מהקפה. מסתכל עליה. היא כזאת חמודה. יש לה גוף נפלא, חטוב, שדיים קטנים, שיער בהיר ארוך שהיא בדרך כלל קושרת אותו בקוקו, אבל כשהיא מפזרת אותו זה מתאים לה יותר. יש לה פנים חמודות, עיניים כחולות ירוקות, פה חמוד. באופן כללי היא די עוגייה.

היא נעה ימינה שמאלה בכבדות. "כל הגוף כואב לי" היא מתלוננת.

"עד כדי כך?" אני מתפלא ומרים אליה את עיני . "הייתי שם האישה היחידה" היא עונה ועיניה נעצרות על נקודה מסוימת בחדר. 

"עכשיו את חייבת לספר לי" אני מחייך אליה ומרגיש איך הזין שלי הולך ומזדקר בתוך המכנסיים. 

רוני מחייכת לרגע ואז מסירה את החיוך. "אני לא יודעת איך התגלגלתי לזה," היא מספרת, פעם כתבתי בבלוג שלי שאחת הפנטזיות שלי היא להיות עם כמה גברים ש..."  אני שותק, אני יודע בדיוק מה כתוב שם, הרי אני קורא קבוע את הבלוג שלה, כל מי שאני מכיר קורא את הבלוג שלה "רוני והעיר הגדולה" בלוג שהתחיל קטן, אבל תוך זמן קצר צבר המון קוראים. כולם סקרנים לקרוא על הדייטים שלה, על החוויות עם הגברים שייש.

"כתבתי שם שאני רוצה להיות עם כמה גברים שיתייחסו אלי בקשיחות..." היא מסמיקה קלות.

עד כמה שזכרתי, בבלוג שלה זה כתוב באופן בוטה יותר. היא כתבה שם רשימת פנטזיות... וזו הייתה מספר שלוש  -חמישה גברים לפחות שיזיינו אותה באלימות רבה... היא גם פירטה קצת יותר ואני שקראתי את הפוסט הזה לפחות עשר פעמים גמרתי כל פעם מחדש.

"נו" אני מתעניין.

"אז פתאום קיבלתי אימייל ממשהו שקרא וכתב לי שהוא ישמח להגשים לי את הפנטזיה הזו ואחרי הרבה התכתבויות, נפגשתי איתו ועם החברים שלו ו..."

היא משתתקת.

"ו... " אני מעודד אותה להמשיך.

"וזהו, הם הגשימו לי את הפנטזיה" היא אומרת.

"היי... את לא יכולה לצאת בזה וזהו" אני אומר לה, "את חייבת לפרט"

היא מרימה אלי את הפנים, "אתה באמת רוצה לשמוע הכל?"

אני מהנהן בראשי, אני במתח...

"אז קודם כל, זה היה בבית של מישהו, סתם בית והיו שם לפחות שישה גברים. לא עשינו היכרות, כלומר אף אחד לא אמר איך קוראים לו, אבל ישבנו כמה דקות ורצו שם כמה בדיחות ואז הבחור שהתכתבתי איתו שאל אותי אם אני רצינית ומוכנה לזה... "

"הסתכלתי וחשבתי על זה שעל החיים ועל המוות, הם נראו לי נחמדים כאלו ואז מישהו תפס אותי ותפס לי את הידיים והאחרים התקרבו אלי... ופתאום הרימו ממני את הבגדים ו... התחילו".

"התחילו לזיין אותך?"

"כן" השיבה ושוב הסמיקה.

"איפה?"

"בכל מקום" היא השיבה.

"גם בתחת?"

"כן..."

"אני צריך להבין, איך על ההתחלה הם זיינו אותך בתחת" אמרתי והרגשתי איך אני מתפוצץ מבפנים, או ליתר דיוק מתפוצץ בתוך המכנסיים.

"הם ממש התייחסו אלי כמו אל... אני לא יודעת, שק קמח. מישהו נשכב והושיב אותי עליו ומישהו כנראה כרע מאחוריו וחדר אלי... לא ראיתי כי מישהו החזיק לי את הראש וזיין אותי בפה".

ממש הצלחתי להסריט בדמיוני את הסצינה.

"ומה כל האחרים עשו?"

"אני לא יודעת, לא ראיתי הם החזיקו אותי חזק, אבל אחרי כמה דקות, הם התחלפו".

"כאב לך?" חקרתי וממש בלי לשים לב, חצי נשכבתי על הספה והכנסתי יד לתוך המכנסיים לתפוס את הזין הזקור שלי. 

"כן, אבל גם היה מאוד מענג... אהבתי את הקטע הזה". 

"הקטע..."

"הקטע שהם מזיינים אותי איך שהם רוצים. הם הפכו אותי וסובבו אותי ואני הייתי פסיבית, לא זזתי, לא הבעתי שום רצון וגם לא כיוונתי שום דבר. אז היה קטע ששכבתי על מישהו שזיין אותי בתחת ומישהו שזיין אותי רגיל, ועוד פעם מישהו נשכב לי על הפנים, תקע את הזין שלי בפה שלי..."

אלוהים אדירים, למה אותי לא מזמינים לחגיגות כאלו... חשבתי לעצמי. 

"הכל היה נורא בברוטליות" המשיכה לספר. "כל פעם מישהו אחר תפס יוזמה, שינה את התנוחה שלי, פעם אחת פתחו לי את הרגליים וזיינו אותי בכוח, פעם אחרת העמידו אותי על ארבע, כל פעם טלטלו אותי וכל הזמן הם זיינו"

"כמה זמן זה נמשך?" שאלתי

"נצח" ענתה," לא יודעת, שעה, שעה וחצי אבל אחר כך הם נעמדו סביבי בעיגול וכל פעם מישהו אחר בתורו זיין אותי בפה עד שגמר עלי. 

"ואת? גמרת?"

הזין שלי כבר היה בחוץ, ליטפתי את עצמי כשאני מסתכל על רוני ומאונן מולה בלי להתבייש.

גם לרוני זה לא כל כך הפריע כי פתאום שמתי לב שגם היא הייתה עם יד בתוך התחתונים, כנראה שהזיכרונות מליל אמש העירו אותה לגמרי וחרמנו אותה.

"כמה פעמים... ענתה קצרות ואחר כך הוסיפה פתאום, "אתה יודע מתי גמרתי? כל פעם שמישהו חדר לי לתחת".

"חשבתי שלא גומרים מזה" 

"נכון, אבל כנראה שהגירוי היה כל כך חזק אצלי ש... אפילו השפרצתי להם" היא צחקקה קלות ואז הרגשתי איך היא מתרגשת...

התלבטתי לרגע וקמתי מהמקום, מגיש לפיה את הזין הזקור שלי. רוני עצמה עיניים, ליקקה אותו קצת ואז הכניסה אותו לפה כשהיא ממשיכה לאונן.

התחלתי להניע את האגן בתנועות קטנות כשאני דוחק אותו כל פעם פנימה עמוק יותר ביד השני תפסתי בעורפה...  היא אהבה את זה.

המשכנו בתנוחה הזו במשך דקה ארוכה עד שרוני משכה מהר את ראשה לאחור, משתחררת מהזין שלי, גונחת עמוקות ומתחילה להיאנק... כל הגוף שלה רעד.

אני שפשפתי את הזין הכמעט כואב שלי במהירות ואחרי חצי דקה, התחלתי לגמור כשאני משפריץ הכל על פניה ושיערה...

"אוףףףף" התנשמה והרגיעה את נשימתה.

"אוחחחח" התנשמתי גם אני וזרקתי את עצמי על הספה שלידה.

היא חייכה לרגע ואז קמה. "אני הולכת להתרחץ, כשאצא, תכין לי עוד קפה, בסדר?" אמרה ואני חייכתי אליה בנועם.

ווואוו, איזו שותפה יש לי