מסירה

כשהם נכנסים אלי הביתה, אני מביט בה במבט מעמיק, מכף רגל ועד ראש. היא לא ילד, בת שלושים עד ארבעים, קצת שמנמנה, לבושה בטייץ שחור ועליה שמלה שחורה עם מחשוף עמוק. יש לה פנים חמודות, שיער שטני גולש. היא יפה, היא מסתכלת עלי, בוחנת אותי בחזרה, ואז משפילה מבט.

הבחור, האדון שלה, דווקא נראה הרבה יותר צעיר. לדעתי יש לו עד גיל שלושים לפחות עוד שלוש/ארבע שנים. הם מתיישבים על הספה, אני מציע מים קרים, קפה, שם מוסיקה שקטה ומתיישב על הכורסה בצד. אני מסתכל על הדינמיקה ביניהם. היא צמודה אליו, קצת מפוחדת, לוחשת לו מידי פעם משהו והוא מגיב בתשובות קצרות. אני מנסה לנחש כמה היחסים ביניהם הם של אדון ושיפחה וכמה הוא סתם המאהב שלה.

"אני מציע שנתחיל?" אני תופס יוזמה. הוא מחייך ומהנהן בראשו ואז מביט אל האישה. היא מנידה בראשה באיטיות.

"אוקיי, אז לפני שנתחיל" אני אומר וקם, הולך אל החדר הסמוך ומביא משם את תיק הציוד שלי. אני שולף משם קולר ומקרב אותו אליה, "קולר זמני כמובן" אני מחייך. היא אוספת את השיער שלה, מרימה אותו למעלה ומניחה לי לקשור סביב צווארה את הקולר. כשהוא צמוד, אני מחבר אליו את הרצועה. אני מחייך לעצמי כשאני נזכר איך קניתי אותו לפני שנתיים בחנות חיות... חה, היה קצת משעשע להסביר למוכרת הצעירה מה בדיוק אני מחפש ואיזו חיה יש לי.

"עכשיו תתפשטי" אני אומר לה ועל פניה עולה הבעה מבוהלת. היא מסתכלת אל האדון שלה והוא שוב מניד את ראשו בחיוב. היא מורידה את השמלה, חושפת חזיה שחורה. נעמדת, מורידה  מעליה את הטייץ ונשארת עם תחתונים וחזיה וקורסת בחזרה אל הספה. היא מתביישת, קל לראות את זה עליה.

 "את יודעת מה, תישארי ככה" אני אומר ונעמד, נוטל את קצה הרצועה ומושך אותה, מכריח אותה להעמד. אני מושך אותה ומוביל אותה אל פינת החדר.

"תרדי" אני פוקד עליה והיא יורדת, אני תופס כרית זורק על הרצפה ואומר לה להניח את הברכיים עליה. ידיים "תסתובבי אל הקיר" אני פוקד עליה והיא עושה כמצוותי. "עכשיו אני רוצה שתהיי עם ידיים מאחורי העורף" אני אומר לה. "אם תזוזי מהתנוחה הזו, תחטפי חזק" אני מרים את הקול ומזהיר. הנימה הזו של קולי חודרת פנימה כנראה מכניסה אותה פנימה, היא זוקפת את עצמה ולא זזה.

אני חוזר אל הכורסה. "בוא נחליף כמה מילים" אני אומר לאדון שלה. "גבולות..." אני זורק את המילה לאוויר והוא חושב לרגע, ואומר שמבחינתו הכל הולך כל עוד זה בגבולות ההיגיון. "סימנים?" אני שואל. הרבה מהשפחות הן נשואות והפעילות הזאת... היא ללא ידיעת בעליהן. "אין בעיה" הוא אומר ואני מרים גבה. "כן, בעלה יודע ומודע לכל" הוא מוסיף ואני מקבל את התשובות לשאלות שלא שאלתי אבל רציתי לקבל מושג.

"אוראלי, אנאלי?" אני שואל והוא מתלבט לרגע, כנראה שהוא עדיין לא זיין אותה בתחת. אחרי התלבטות קצרה הוא אומר שזה בסדר, גם זה וגם זה.

"אתה נשאר פה או הולך?" אני שואל מתוך נימוס.

"נשאר..." הוא עונה ואני הנהנתי בהסכמה. להיפך, אם היה יוצא הייתי מתפלא. בסופו של דבר זה קטע די נפוץ, להביא אדון אחר שיטפל בשיפחה שלך אבל בשביל תחושת הביטחון האישית שלה וגם בשביל הבהרת הגבולות, אבל בעיקר כדי להבטיח את שלומה, חשוב להיות נוכח בחדר, עירני.

גם אם יש מילת ביטחון, גם אם האדון האורח הוא מנוסה ורגיש, עדיין, הוא הרי לא מכיר את השיפחה, לא מכיר את גבולותיה וחשוב שהאדון הקבוע ישב דרוך. אני בכל אופן, כאשר מישהו מוסר לידי את השפחה שלו,  אני מקפיד שלא ללכת רחוק מידי. נראה לי נימוס בסיסי.

"אוקיי, " אמרתי.

נותרה לי רק שאלה אחת שתמיד שאלתי. של מי היה הרעיון שהוא ימסור אותה למישהו אחר, שלה או שלו. כשאמר שזה היה רעיון של שניהם הבנתי ישר, שלה. זו פנטזיה מאוד נפוצה אצל נשים... להיות שיפחה שמוסרים אותה למישהו אחר. הגברים הם בדרך כלל מאוד רכושניים בשביל למסור, אבל אם השיפחה שלהם מבקשת שוב ושוב, איך הם יכולים לסרב.

"אני מתחיל "  הודעתי לו בקול כדי שגם היא תשמע.

שנינו הסתכלנו עליה. "תעמדי" פקדתי והיא נעמדה עדיין עם הפנים אל הקיר, עדיין עם ידיים מאחורי העורף. התקרבתי אליה, תפסתי את הרצועה ומשכתי, גורם לה להתכופף כלפי  מטה. הובלתי אותה באיטיות אל קצה הספה ואמרתי לה להישען לפנים. "מילת הביטחון שלך היא ... פיקסו" לחשתי לה, ואז הרמת את הקול, אני הולך לצבוע אותך בצבעי אדום וסגול כמו ... כמו... תגידי את מילת הביטחון והיא אמרה "פיקאסו" . גיחכתי. אוקיי, תפסה.

אני אוהב להתחיל כל סשן עם ספנקים. קצת כאב, קצת הבהרת דברים, זה תמיד מכניס את שני הצדדים לאווירה וחוץ מזה... אולי זו סטיה אצלי אבל אצל נשים אני מעדיף טוסיק אדום. לגברת הזאת, היה וואחד טוסיק ואני אחרי שהספנקתי אותו פה ושם, שלפתי שוט והתחלתי להצליף בה, מוציא ממנה אנקות כאב. אחר כך כבר שלפתי את המחבט. כל מכה בו, הקפיצה אותה. אחרי עשר דקות, הישבן שלה כבר היה אדום לגמרי.

נשענתי לפנים, שלשלתי ממנה את התחתונים. מצאתי אותם רטובים לגמרי. זה מצא חן בעיני ועוד יותר כשדחפתי לה אצבע לתוך הכוס. היא הייתה רטובה לגמרי. זיינתי אותה קצת עם שתי אצבעות ואז העמדתי אותה וחלצתי את השדיים שלה מתוך החזיה. אני מאוד אוהב את המראה הזנותי הזה וגם משווה לשדיים נפולים קצת, מראה רענן.

הצמדתי אותה אל הקיר. "את אוהבת שמשחקים בך, נכון?" שאלתי והיא עוד לפני שהודתה שכן, סובבתי פטמה חצי סיבוב. זה כאב לה... את אוהבת שמכנים אותך בשמות? כלבה? זונה?" שאלתי ושוב, סובבתי את הפטמה חצי סיבוב, הפעם לצד השני. היא גנחה מכאב ואז הודתה שלא כל כך. רשמתי את העניין לעצמי. אז בואי, תרדי לרצפה והפעם הובלתי אותה לצידי כמו כלבה. הלכתי בחדר הלוך ושוב, נהנה לראות אותה כך כאשר השדיים הגדולים שלה מתנדנדים הנה והנה.

הורדתי מכנסיים ונשארתי בבוקסר. התיישבתי על הכורסה והזמנתי אותה לקחת כרית ולהיעמד מולי.  כשלמישהי יש חזה גדול ואם אין בעיה להשאיר סימנים, אני חוגג. בשלב ראשון רק משמשתי את החזה בכיף, אחר כך צבטתי וסובבתי את הפטמות ובהמשך הוריתי לה לאחוז ולהרים אותם בידיה והצלפתי בהם. רק לסיום הוצאתי אטבי כביסה וחיברתי אותם אליה, מה שגרם לה לכאב לא מבוטל.

"תעמדי עם הגב מולי, תשעני לפנים וותפשקי רגליים" הוריתי לה וכשעשתה זאת דחפתי לה שתי אצבעות לתוך הכוס. וואוו, אם קודם הייתה רטובה, עכשיו פשוט נטפה. אין ספק, הבחורה אהבה את מה שעשיתי לה ואני... אני עדיין לא התחלתי...

בהמשך היא שכבה על הרצפה כשהרגליים שלי עליה והיא ליקקה אותם טוב טוב, הצלפתי בה עם כמעט כל כלי ההצלפה שהיו לי בתיק, נתתי  לה לאונן  מולי עם ההוראה שרגע לפני שהיא גומרת, היא מבקשת רשות. חמש פעמים ביקשה רשות, חמש פעמים סירבתי. היא כמעט בכתה מסתכול.. ועוד כהנה וכהנה.

עברה שעה נעימה ונדמה לי שהגיעה העת לזיין. נתתי לה קצת למצוץ לי. היא עשתה זאת בשקיקה ובהרבה רצון טוב, אבל... איך להגיד את זה, מציצת זין לא הייתה מיומנות ששלטה בכל רזיה, אפילו לא בחלקם. זו הייתה אכזבה מרה וכדי לפצות את עצמי סתם תפסתי אותה בראש וזיינתי לה את הפה בכוח. אחר כך נתתי לה לחבוש לי קונדום ואז זיינתי אותה קלות. הייתי מגורה אמנם והכל היה בסדר, אבל ידעתי, ונדמה לי שהיא ידעה והאדון שלה לבטח ידע לאן אני חותר.

הוריתי לה לשכב על הרצפה ולפשק את הישבנים שלה. טפטפתי לתוכה קרם סיכוך, הוריתי לה לסוך את חור הישבן שלה כמה שיותר, מראה מחרמן ברמות, ואז העמדתי אותה על ארבע, נעמדתי אחריה וכיוונתי.

החדירה הייתה איטית מאוד, זהירה מאוד ואף על פי כן, הייתה כואבת. כל חדירה פנימה של עוד סנטימטר, עוד מילימטר, הכאיבה לה. דחפתי חזק יותר ובתנופה והחדרתי את קצה הזין אל מעבר לטבעת האנאלית. זהו, הייתי בפנים. היא גנחה קלות והשמיע קולות שלא היה ברור אם טוב לה או רע לה. נעצרתי לרגע, שאלתי אותה איפה הזין שלי וכשהיא אמרה שבתחת, חייכנו שנינו, אני והאדון שלה ואז התחלתי לזיין אותה שם.

להגיד שאהבה את זה זו תהיה יומרנות, אבל בכל זאת, אחרי זיון אנאלי מסיבי עושה רושם שהתרגלה אליו. רגע לפני שעמדתי לגמור עצרתי. לא, את הגמירה הסופית אבצע בפה, החלטתי. שלפתי את עצמי מתוכה, זימנתי אותה לעמדה הנכונה וזרקתי את הקונדום. היא הבינה מיד והורידה את ראשה. זיינתי אותה בפה קצת ו... עצרתי, הרגשתי את הלשון שלה מלחכת לי את הזין מה שנתן את הפוש האחרון. גמרתי תוך שאני יורה מטחי זרע ארוכים ומלאים אל גרונה. מאחר ולא מיהרתי להוציא את הזין, חלק מהזרע הצליחה לבלוע, חל אחר נזל החוצה.. טפטף על סנטרה ומשם לשדיה.

נשענתי לאחור ולקחתי אוויר. כעת נותרה רק משימה קטנטנה אחרונה... להגמיר את הבחורה.

הוריתי לה לשכב על הרצפה, לפשק רגליים חזק.... הנחתי את הרגל שלי קרוב לכוס שלה והודעתי לה שברוב טובי, אני מסכים שתאונן עם הרגל שלי. היא תפסה את כף הרגל והניחה אותה על הכוס שלה תוך שמכניסה אצבע פנימה, כמה נגיעות ושוב, השאלה הבכיינית, "מותר לי?"

הפעם התשובה הייתה כן והיא טלטלה את כף הרגל שלי על הכוס הרטוב שלה ופתאום... צעקה... כבר לרגע חששתי שהשכנים ישמעו הכל. היא נרגעה קלות ואחר כך ביצעה את אותה פעולה שוב ו...  צעקה נוספת, כך עוד שלוש פעמים. כבר כאבה לי הרגל.

ואז היא נשכבה באפיסת כוחות.

הזמנתי אותה אלי וחיבקתי אותה חזק. "היה כיף" אמרתי לה והיא הודתה שכן.

מאותו רגע עברו עשר דקות עד שהייתה לבושה ועד שהיא והאדון שלה כבר עמדו לצאת. ליוויתי אותם אל הדלת ולפני שהלכו לחשתי לה שוב שהיה לי כיף...

לא שמעתי ממנה שוב, גם לא מהאדון שלה והאמת היא שדי הצטערתי על כך, אבל מצד שני, הרי הייתה לי את השפחה הקבועה שלי ופעם בחודש הוזמנתי לקבל לידי שיפחה לסשן חד פעמי, אז ... מה רע?