שורת גברים

חן בהתה כלא מאמינה בשורת הגברים הערומה שעמדה לפניה. ארבע עשרה גברים ערומים בגילאי 25-45, כולם נראים טוב פחות או יותר. כמעט כולם אוחזים באיבר מינם, משתדלים להעמיד אותו או להשאיר אותו זקור. אין ספק, מחזה שכל אישה שמודעת לרצונות והחשקים שלה, הייתה שמחה לראות לנגד עיניה.

מבחינתה של חן, היה זה שיאו של מופע חשפנות משונה שיעל הביאה אותה אליו, או ליתר דיוק העניקה לה כמתנת יום הולדת. "את לא תאמיני לאן אני לוקחת אותך" הכינה אותה מראש, ואכן, בחלומות הכי משונים שלה לא הייתה מעלה על דעתה שתהיה בסיטואציה שכזו.

עיניה נדדו מאחד לשני. זה שרירי, זה יפה ממש, זה יש לו איבר מרשים במיוחד, כזה שהייתה רוצה לגעת בו.

כשעה קודם לכן נכנסו לתוך וילה גדולה אי שם במרכז הארץ. את הדלת פתחה להם דודה מבוגרת, קרובה לשישים. יעל הזדהתה בפניה וחן גם שמה לב שהיא הניחה בידה כמה שטרות כסף. הדודה שהציגה את עצמה כרונית, הזמינה אותן להתיישב על הספה או על אחת הכורסאות. הן התיישבו על הספה והנהנו בראשן לשלום לבחורה הצעירה והחתיכה שישבה על כורסא מצד ימין ולאישה המבוגרת מהן בכעשור שישבה לשמאלן. "חסרה לנו רק עוד מישהי שסימסה לי שהיא תוך חמש דקות כאן" אמרה הדודה כשהיא מוזגת יין לחן וליעל.

חן סקרה בעיניה את הבית. אין ספק, בית יפה, מרוהט ומסודר בטוב טעם. פרחים בכל פינה. הסלון ענק... הכל שידר עושר. "מה אנחנו עושות כאן?" שאלה את יעל בעצבנות קלה. "חכי ותראי" השיבה לה חברתה ממתיקת סוד. היין היה טוב, גם העוגיות שהוגשו לשולחן היו באיכות גבוהה. צלצול הדלת הקפיץ את הדודה אל הדלת ותוך דקה הופיעה בחורה חסרת גיל לבושה בהידור רב שאמרה שלום לכולן בביישנות ותפסה מקום.

רונית המארחת עמעמה את האורות והפעילה מוסיקה. דיסקו של שנות השבעים, זיהתה חן. ופתאום אל החדר נכנס גבר לבוש בתחתונים. הוא היה גבוה ושרירי, בהחלט נראה מרשים למרות שלא היה לו חוש קצב במיל. חן חייכה לעצמה כאשר ראתה את הגבר מנסה בחוסר כישרון מוחלט לענטז לפי המוסיקה. ברגע מסוים הוא הפשיל את התחתונים שלו ונעמד ערום לגמרי. איבר המין שלו קיפץ לפי קפיצות הגוף. הבחור ניסה להזקיר את עצמו על ידי ליטופים ותנועות אוננות, אך ללא הצלחה.

"בוא רגע" שמעה את קולה של יעל מזמין אותו.  הוא הרים את ראשו מופתע והתקרב אל יעל. היא ביקשה שיתקרב עוד יותר ובנונשלנטיות הרימה את זרועה ועטפה את הזין שלו באצבעותיה. "חתיך, לא?" שאלה את חן הנדהמת.

"זה הקטע כאן," הסבירה יעל, יש כאן לפחות "עשרה גברים", "ארבעה עשר" תיקנה אותה מרחוק רונית, הדודה המארחת. "ואנחנו נצפה בהם וכל אחת אחר כך מוזמנת לבחור אחד או שניים" ופתאום חייכה לעצמה, "או אולי שלושה  כדי לבלות איתן באופן פרטי יותר".

חן הביטה על הגבר שעמד זקוף עם ידיים משוכות לאחור. הזין שלו פתאום עמד בשיא אונו ויעל ליטפה אותו. "שמתי עין עליך" אמרה יעל ושחררה אותו. הגבר עבר לאיטו בסמוך לכל אחת מהבנות הפעם עם זין זקור ונראה שהזמין את הבנות לגעת בו. שתיים מלבד יעל אכן עשו זאת.

כשרונית הורתה לו, הוא נעלם לתוך המסדרון ומיד אחריו נכנס גבר אחר. היה ביניהם הבדל של יום ולילה. זה שהופיע היה בן ארבעים וחמש לפחות, אם לא יותר. הוא נראה כמו פקיד או משהו כזה, לכאורה לא היה בו שום דבר מושך מלבד... וואוו, חן מעולם לא ראתה זין כל כך גדול ועבה. היא חשבה לעצמה שהיא חייבת להחזיק את זה ביד וכאשר זה התקרב אל הבנות, אמנם התביישה, אבל בכל זאת אזרה אומץ וביד אחת חפנה את אשכיו ובשנייה אחזה בזין שלו.  היא בקושי הצליחה לסגור עליו אגרוף שלם, כלומר לחבר את האצבעות. הוא היה חם וקשה כל כך וחן הרגישה נעים ביד ובראש.

הם יצאו זה אחר זה, כל אחד בערום בדרך כזו או אחרת, כל אחד נתן מופע קצר, התפשט לגמרי, העמיד לעצמו את הזין ואחר כך עבר בין הנשים והזמין אותן לגעת.

אחרי שהאחרון נתן את הנאמבר שלו, הם יצאו ונעמדו בשורה צפופה. חן הבחינה שרובם היו זקורים... עוד היא שמה לב שלמרות שכל אחד השתדל להפגין איזה פאסון, בסופו של דבר הם נראו בעיניה עלובים למדי.  שורת גברים מועמדת לבחירה כאילו היו מוצר על המדף ובכל זאת, היא העבירה את עיניה מאחד לשני, מתקשה לבחור.

"אני לוקחת את השני מימין ואת המבוגר הזה עם הזין הענק" לחשה לה יעל, "את יודעת את מי את רוצה?" חן הנהנה בראשה בשלילה.

"אז תבחרי" לחשה לה יעל בחזרה.

"טוב בנות, זה הזמן שלכן" עודדה רונית המארחת. יעל קמה ממקומה, ניגשה אל הבחור הצעיר ונישקה אותו בפניו. אחר כך החלה ללכת ונעצרה מול הבחור המבוגר בעל הזין העבה. היא עטפה את איברו בידיה ומשכה אותו אחריה היישר לתוך המסדרון.

מיד אחרי שיעל נעלמה עם שני הגברים שבחרה, קמה אחריה הבחורה הצעירה והחתיכה שבחרה אף היא שניים, אחד מהם שחן דווקא התלבטה לגביו. 

אחריה, המבוגרת יותר קמה מיד ותפסה עוד גבר באיברו, ליטפה אותו, את ידה השנייה שלחה שמאלה ומשכה את הגבר שעמד קרוב אליה. במשך דקה ארוכה אחזה בהם כאילו היא אוחזת בידיות, לאחר מכן הרפתה והחלה ללכת כששניהם אחריה.

נותרה רק עוד מישהי וחן, ושמונה גברים לבחור מתוכם ולמרות זאת הרגישה איזו תחושת החמצה. כשהאשה בחרה גבר והותירה אותה לבחור אחד משבעה הרגישה מתח מסוים ואז פתאום החליטה שלא מתאים לה.

"אני עוד לא יודעת" מלמלה. רונית התיישבה לצידה. "את פעם ראשונה כאן, נכון?" שאלה וכשחן הנהנה בחיוב, הרגיעה אותה, "זה בסדר גמור" ואחרי מחשבה אמרה, "אני אבחר לך אחד משניים".

חן הנידה בראשה לשלילה, אבל רונית התעקשה, הזמינה שניים ולחשה לשאר משהו. הם בתחושת החמצה נעלמו ואחרי דקות קצרצרות יצאו לבושים דרך הדלת מבלי לומר מילה.

השנים שרונית בחרה היו צעירים יחסית, נראו טוב ושניהם היו זקורים. היא עמדה וחיבקה את שניהם במתניהם מול חן. "אני ממליצה על שניהם מכל הלב, ומתוך ניסיון," אמרה וחן הבחינה איך שניהם משתדלים להחזיק את הזין שלהם זקור מולה.

היא הייתה רטובה ובסוף מתוך איזו מבוכה בחורה בבחור הימני. רונית הדריכה אותה לקחת אותו ולהיכנס אל החדר היחיד שדלתו לא סגורה.

היא פסעה לשם לאיטה כאשר הגבר הולך אחריה. היא נכנסה אל החדר וכאשר הוא נכנס אחריה סגרה את הדלת.  היה זה חדר לא גדול, עם מיטה זוגית גדולה במרכזו. היא התיישבה עליה. "איך קוראים לך?" שאלה והבחור היסס לרגע וענה "שי" וחן ידעה כי מדובר בשם בדוי.

"זו פעם ראשונה שלי כאן" אמרה אולי כדי להסביר מדוע השתהתה בבחירתו. הוא הנהן לעומתה. "זו פעם ראשונה שלך כאן?" שאלה ושי הניד ראשו בשלילה.

"אז מה עכשיו?" שאלה אחרי שתיקה קצרה.

שי משך בכתפיו. יקרה כאן בדיוק, אבל ב ד י ו ק  הטעים את המילה מה שאת רוצה שיקרה. "תנשק לי את הרגל" ניסתה לרגע והבחור ירד אל ברכיו, התכופף לפנים ונישק את רגליה

"אני רוצה שתסביר לי מה הקטע" אמרה פתאום. הבחור חייך והתיישב על הרצפה למרגלותיה כאשר הוא לוקח את רגליה של חן ומניח אותן על הזין והביציים שלו. "המלכה רונית יודעת לאתר גברים שאוהבים להיות אובייקטים" אמר וסומק קל עלה על פניו. אנחנו כולנו, או לפחות רובנו, אוהבים לפנק נשקים אוהבים להיות קצת כנועים... אז כל פעם אנחנו באים והאורחות של המלכה בוחרות מביננו...

חן עדיין הייתה בהלם. "בואי תחשבי על זה" ניסה שי לפשט את הסיטואציה בפניה "יש נשים שאוהבות להשתמש בגברים ערומים ויש גברים שאוהבים שנשים משתמשות בהן. זה ווין ווין... "

"ועכשיו אני אמורה לשכב אתך?" שאלה.

"רק אם בא לך, אבל את יכולה לעשות איתי כל מיני דברים אחרים" הסביר לה שי. "כמו מה למשל?"

"את יכולה להשפיל אותי, את יכולה לבקש ממני מסג', את יכולה לבקש ממני שארד לך עד שימאס לך... יש הרבה הרבה בנות שאוהבות לקחת שתיים כדי לפקד עליהם למצוץ אחד לשני..." ופתאום ירד לחן האסימון.

"טוב, אז תעשה לי מסג'" ביקשה במבוכה. שי הפשיט אותה לאטו, אחר כך שלף בקבוקון של שמן שהיה מוכן מראש והחל לעשות את גופה של חן. המגע היה נעים ואפילו מחרמן קלות. כאשר עיסה את שדיה הרגישה שהיא מתחרמנת קצת יותר. היא עצמה עיניים, התמכרה למגע. וכאשר הגיעה לישבנה הרגישה שזהו, כאן היא מאבדת את ההיגיון ונכנסת לעולם הטרוף.

"תכניס לי אצבע" ביקשה בקול מתפנק וקיבלה, אצבע שליטפה את ערוותה וחדרה פנימה קלות. האצבע רק גרמה לה לרצות יותר.  היא הסתובבה ופשקה את רגליה. "בוא תרד לי" ביקשה ושי מיהר להיענות לבקשתה.

היה לחן ניסיון לא קטן עם גברים שירדו לה. בעלה לשעבר כשהם עוד היו זוג אוהב, היה עושה לה את זה טוב, אבל שי ללא ספק היה הטוב מכל הגברים. לשונו עשתה בה שמות והאצבעות שהוסיף מידי פעם רק הגבירו את רמת הגירוי... ואז היא לא יכלה יותר.

"אאאא ננננ יייי גוווו מממ רררר תתת" לאטה בקול ושי רק טמן את לשונו עמוק בתוכה בעוד אצבעו האחת שיחקה עמוק בתוכה ואצבעו השנייה גירתה את הדגדגן שלה. זה היה מטורף. ההתפוצצות שבתוכה גרמה לה לראות צבעים, גופה התפתל כאילו חיברו אותה לחשמל וגרונה פלט אנחות עזות.

רק כאשר שככה האורגזמה והצליחה לסדר את נשימתה נזכרה שוב בסיטואציה ופתאום התביישה בעצמה. היא התלבשה מהר, מלמלה כמה מילים ומיהרה מהר אל הסלון כדי למצוא את המארחת נהנית ממסג' רגליים מהגבר הערום שנותר.

"נהנית יקירתי?" שאלה אותה וחן הפילה את עצמה על הספה. "כן," פלטה. כאשר שי הופיע מאחור, הביטה בו רגע, הוא עדיין היה זקור. רונית הורתה לו להיעמד לצד הגבר השני והורתה לשניהם לאונן, אבל לא לגמור. שניהם עשו כמצוותה.

"לפני כמה שנים הבעל שלי עזב אותי" החלה לספר לחן את עלילת חייה, מבלי שהתבקשה. "אחרי שלקח לי הרבה זמן להתאושש, פרסמתי שאני מחפשת גבר לבילויים... ואז קיבלתי מלא מלא מלא פניות, רובן מיניות וזה היה מפתיע, כי כתבתי שאני בת 55, אבל...גברים לכי תביני" חייכה, "ואז זה הדליק אותי וככה יצא שכל פעם אני מזמינה גברים ונשים... כשהפעם הגברים הם האובייקט המיני והנשים... הנשים עושות בהן מה שהן רוצות".

יעל יצאה בפנים אדומות ובאיברים שמוטים. "וואו" מלמלה כשהצניחה את עצמה לצדה של חן. "נהנית שאלה אותה?" וחן שחייכה לכן קיבלה בתמורה נשיקה במצח. "מזל טוב מותק".

אחר כך הן עוד התכבדו קצת במה שרונית הגישה להן ולנשים האחרות שיצאו כל אחת כושלת והלכו לדרכן. חן שתקה במכונית אבל כאשר יעל הורידה אותה ליד ביתה, ישבה רגע ואז הוציאה את זה.  "מתנה נהדרת. בפעם הבאה כשתלכי לשם, קחי אותי שוב".