אשתי והאגרוף של דורון

"היום בערב דורון ודפנה יעברו אצלנו" מבשרת לי אפרת כבדרך אגב, תוך שהיא מגישה לי ארוחת צהריים מאוחרת. "המממ... נחמד, מתי יבואו?" אני שואל, מנסה לשמור על טון רגוע. "הוא אמר שהם יצאו מהבית בתשע בערב, אחרי שהם ישכיבו את התאומים".

"אחלה" אני אומר, ואחר כך מוסיף, "אם תרצי שאקפוץ לקנות כמה דברים, את יודעת, שתיה, עוגה, וואפלים, או שיש לנו מספיק. "

"אני חושבת שיש לנו מספיק כיבוד" היא עונה לי ואני שם לב לחוסר השקט שלה. היא אמנם מנסה להסתיר את ההתרגשות שלה, אבל אני שמכיר אותה כבר... המממ... הרבה זמן,  לפחות 14 שנים, אני כבר יודע להבחין בניואנסים הקלים. אני מניח שזה הדדי. היא לבטח שמה לב למתח שנכנסתי אליו.

"את לא תבקשי ממנו ש..." אני אומר בחצי חיוך ומרגיש איך הלב שלי מתחיל לדפוק בקצב מהיר.

"אני באמת לא יודעת, אולי... הרי סיכמנו שאם... " היא מתחמקת מהנושא ובזמן שהיא יוצאת במהירות מהמטבח, אני שם לב לסומק שמכסה את פניה. כן, נכון, הסכמנו... אבל זה לא אומר ש... אוףףף כמה שאני שונא את זה לכל הרוחות כמה שאני שונא אותו...

היום חולף מהר. אני בכל זאת עושה סיבוב קניות מהיר ולוקח איתי את הקטנים שסוחטים ממני ממתקים ליד הקופה. אני מכין לקטנים ארוחת ערב ואפרת מצטרפת. לרגע אחד ניתן לראות שהכל שלו, אבל מתחת לפני השטח, הכל גועש ורועש, איכשהו יש לי תחושה שגם אצל אפרת.

כשהילדים נרדמים אני עוד מספיק לרפרף על העיתון ולראות איזו כתבה שדיברו עליה ברדיו. צלצול הפעמון מקפיץ אותי מהמקום. אפרת כבר ליד הדלת. אני מתרומם מהספה כדי לקבל את האורחים הנכבדים... פפפפפ...

דורון הוא חבר ילדות של אפרת. הם גדלו בשכנות זה לזו, הלכו ביחד לגן, לבית ספר, ישבו ביחד, היו ובמידה מסוימת, הרבה יותר מזה. בגיל ההתבגרות הוא היה הראשון שלה וכנראה שגם להיפך. אחר כך הייתה להם תקופה שקצת התרחקו כנראה על רקע קנאה, גם הצבא הפריד ביניהם, אבל מסתבר שאחרי הצבא הם שוב התחברו. זוג למשך שנתיים ואחר כך נשארו ידידים קרובים קרובים עד עצם היום הזה.

מצחיק, אבל מסתבר שכאשר אפרת ואני הכרנו והתחלנו לצאת ביחד,  דורון החל לצאת עם דפנה. כשאנחנו החלטנו למסד את הקשר ולעבור לגור ביחד, זה קרה במקביל גם אצל דורון ואשתו, אחר כך נולדו הילדים פחות או יותר באותם גילאים...

"אוף דורון, אני פשוט חייבת" התנשפה פתאום אפרת בפנים אדומות  היא ודורן החליפו מבטים מחייכים, אחר נתנה לי מבט של "מצטערת, אני לא יכולה לשלוט בזה" וקמה והלכה לכיוון המטבח.

על פניו של דורון היה מרוח חיוך קל, כמעט ציני. שמתי לב שדפנה לחצה את ידו בכוח, אבל הוא הוציא בעדינות את ידו מידה. גם היא כנראה לא ממש אהבה את הקטע. בכל מקרה, אחרי שתיים שלוש דקות, קמנו שלושתינו והלכנו לאיטנו אל המטבח.

אפרת ישבה על השיש ערומה לגמרי ורגליה פשוקות לרווחה.

אפרת תמיד הייתה חתיכה. גם אחרי שתי לידות, שמרה על עצמה, לא השמינה. יש לה גוף טוב וחטוב. שדיים בגודל בינוני, רגליים יפות ובכלל גוף נהדר. כמובן שבבגד ים היא נראית טוב יותר מבג'ינס ובערום מלא היא נראית נפלא, רק שהערום המלא שלה והכוס הפתוח שלה חשופים לעיני כל, כלומר, לא רק לעיני, בעלה אלא גם למול עיניו של דורון, חבר הילדות שלה ואשתו דפנה.

דורון הסתכל רגע ימינה, אחר כך שמאלה, ניגש אל הברז, שטף היטב ידיו, כאילו היה איזה מנתח שמתכונן ל ניתוח. אחר כך ניער את הידיים וניגש אל חברת הילדות שלו והחל ללטף לה את הירך הפנימית.

דפנה אשתו התיישבה על כיסא בפנים קפואות. גם אני שמצאתי את עצמי קרוב מידי, לקחתי צעד אחורה והתיישבתי לצידה. ישבנו שנינו וצפינו בדורון המקרב את ידו אל הכוס הפתוח חלקית של אפרת. כאשר היה ממש קרוב, החדיר אצבע אחת והחל לזיין אותה בה. עיניה היו סגורות למחצה, היא גנחה קלות, נהנתה מהמגע.

"שתיים" שמעתי את דורון לוחש והבחנתי איך הוא מוסיף אצבע, ומזיין עמן את אשתי באיטיות, בעדינות.

אחרי דקה, לחש "שלוש" והוסיף עוד אצבע ודקה אחר כך אמר "ארבע".

ארבע אצבעות יוצאות ונכנסות אל הכוס של אפרת. נשמתי עצרה. בדרך כלל ארבע אצבעות שלי כבר מכאיבות לה, ולא שהיא לא אוהבת את הכאב הזה, אבל ארבע אצבעות זה המקסימום שאני מסוגל להכניס לתוכה ואפרת... אפרת תמיד רוצה את כל היד.

אולי הבדלי הגובה, אולי גמישות כף היד והאצבעות... אני לא יודע, אבל דורון תמיד הצליח להחדיר גם את האגודל ולא רק זה אלא שהוא גם מצליח לאגרף את היד בפנים. בכל אופן, ברגע נתון זה כל כף ידו עד הפרק נמצאה  בתוך הכוס של אשתי שגנחה בכוח, מנסה להתאפק שלא לצעוק.

דורון סובב את היד, דוחף קדימה, אחורה ואפרת... טוב אי אפשר להתבלבל. היא הייתה במצב של אורגזמה אחת ארוכה או אולי רצף של אורגזמות... את זה אף פעם לא הצליחה להסביר. 

גופה התפתל, התשמה, נשכה את שפתיה, גנחה, צעקה, קפצה ודורן... הוא לא הרפה לרגע, להיפך, כאשר נראה שהייתה איזו הפוגה, שוב דחף עמוק את אגרופו, סובב את ידו , דחף עמוק ודפנה שוב נראתה כאילו היא מתפוצצת מבפנים.

כשנעשינו זוג היא סיפרה לי שזה הדבר הדבר שהכי מטריף אותה מינית: אגרוף בכוס. פיסטינג. כמה שלא ניסינו, לא הצלחתי. יש לי ידיים גדולות, אולי כאמור חוסר גמישות באצבעות. בסופו של דבר ויתרנו והיא נפגשה עם דורון שעשה לה את זה.

אחרי כמה פעמים שהוא עשה את זה איתה ללא נוכחותי ואפילו ללא ידיעתי, השבעתי אותה אותה שלעולם לא תעשה את זה איתו או עם אף אחד אחר, אלא רק בנוכחותי ובהסכמתי ובתמורה... נאלצתי להסכים שמידי פעם כאשר אנחנו נפגשים עם דורון ובת זוגו, או ללא בת זוגו, האגרוף של דורון יגיע בסופו של דבר אל איבר המין של אפרת.

אני לא יודע איך הוא מכר את זה לדפנה אשתו, אבל עובדה, ישבנו שנינו שם, בני הזוג, הסתכלנו בקנאה ואפילו בכעס אבל בהסכמה שותקת, איך דורון הוציא את ידו מתוך הכוס של אפרת, איך נוזלי הכוס יוצאים ממנה, איך הוא שוב מכניס הפעם בקלות רבה, במהירות רבה והיא שוב גומרת בטירוף ושוב....

אחר כך היא התלבשה ודורון שטף ידיים. כולנו חזרנו אל הסלון,  להמשיך ולדבר על הא ודא ועל הילדים והחיים והפוליטיקה... אבל לכולנו היה חרוט בראש מראה האגרוף של דורון התקוע עמוק בתוך הכוס של אפרת אשתי.