משולש תמיכה

"אתן שומעות, היה לו זין בגודל של..." אורלי מרחיקה את שתי כפות ידיה והציבה אותן במרחק של כחמש עשרה עד עשרים סנטימטרים זו מזו, "כזה, אני לא מגזימה, והוא בלי לחשוב פעמיים, מניח יד מאחורי העורף וממש הוריד אותי כלפי מטה בכוח".

"וירדת?" שאלת מיכל בלהיטות.

"בטח, כמו גדולה" אורלי מגחכת קלות, "אל תשכחי שהייתי מחורמנת אש". היא מהרהרת לרגע, "אני חושבת שבאותו הרגע שהוא הוריד אותי, זה נראה לי הכי טבעי בעולם, יותר מזה, זה נראה לי משהו שכל הזמן רציתי לעשות, להכניס את הזין הגדול שלו לפה שלי" היא אומרת ואני מביטה בה מהרהרת, מנסה לדמיין.

"כמה גדול?" אני שואלת ואורלי רגע אחד מרחיקה את ידיה זו אחת מהשנייה, אבל אז היא קמה לרגע, ניגשת אל המקרר של מיכל, פותחת אותו ושם מחטטת בתיבת הירקות. אנחנו עוקבות אחריה במבטים מצפים ומחייכות כאשר היא שולפת משם מלפפון גדול ועבה ומניפה אותו באוויר בתנועת ניצחון.  "קצת יותר גדול מזה".

אני נוטלת אותו לידי, מחזיקה אותו ומנסה לדמות אותו לזין. כן, זה מרשים מאוד, באמת. כזה ראיתי רק בסרטים כחולים.

"אני רוצה..." אומרת מיכל בקול רועד ושלושתנו יודעת היטב למה היא מתכוונת, מחליפות חיוכים בינינו, זה עוד רגע מתחיל... כן, אחרי שחצינו את הקו בפעם הקודמת, ברור לנו שהפעם הוא כבר לא קיים.  ככה זה תמיד.

כשאני מושיטה למיכל את המלפפון היא מלקקת את קצהו, ואז עם הלשון יורדת באיטיות מלמעלה למטה. כשהיא נפגשת באצבעות שלי, היא נעצרת, מלקקת אותן בעדינות וכשאני מזקיפה אצבע, היא מכניסה אותה לפה ואז חוזרת למצוץ את המלפפון, מעלה ומורידה את ראשה מעלה מטה, מוצצת אותו בשקיקה, בעיניים עצומות ובדבקות כאילו באמת יש לה זין של גבר בפיה. 

אני מנסה להיזכר מתי פעם אחרונה מצצתי אני זין של גבר.  הדבר היחידי שאני נזכרת הוא הריח של גידי, הגרוש שלי, ריח שלא אהבתי. אולי בגלל זה התגרשתי ממנו.

מיכל ממשיכה למצוץ את המלפפון כמו זין ומחככת בידה בין רגליה. היא לבושה בחצאית ששוליה נמשכים מעלה וחושפים ירכיים שמנמנות ותחתונים לבנות. קל לראות עד כמה הן רטובות.  היא מלטפת לעצמה את הכוס מעל לתחתונים.

"את רוצה לדאוג לה קצת?" שואלת אורלי ברכות ואני מהנהנת, לוקחת אוויר, יורדת אל הברכיים מול מיכל ומתחילה לשחק עם המלפפון על הכוס של מיכל. היא נשענת לאחור, גונחת קצת. "עוד" היא פולטת ואני לא בטוחה אם היא מדברת אלי, או אל אורלי שמספרת את הסיפור.

שתינו ממשיכות.

"בקיצור, אני מוצצת לו את הזין טוב, באיטיות, משקיעה את כל כולי. הרבה זמן לא מצצתי זין והזין שלו היה ... חוץ מזה שהוא היה כזה גדול ועבה, הוא היה יפה. אני לא יודעת להסביר את זה, אבל הוא היה פשוט יפה וטעים וכל כך אהבתי אותו בפה שלי... ואז הוא נעצר רגע לקח לי את הידיים, קיפל לי אותן בעורף ואז הפך את המציצה למשהו הרבה יותר. הוא פתאום זיין אותי, זיין אותי בפה כשכל תנועה שלו חזקה מהקודמת והזין שלו מגיע לי עד... לשקדים".

אני מסיטה את התחתונים של מיכל הצידה והפעם מחליקה את קצה המלפפון לאורך חריץ הכוס החלק שלה. בשבוע שעבר היו שם קוצים, רואים שהיא התגלחה לכבודנו, אני חושבת לעצמי ומחייכת לעצמי, כן גם אני התגלחתי למטה...

אני מקרבת את פני אל בין הרגליים שלה, מריחה את התאווה של מיכל, ריח נעים שמציף אותי.  כנראה שאני אישה של ריחות.  ריח החרמנות של מיכל עושה לי טוב, מדביק אותי לגמרי.  אני עצמי כבר חרמנית ומשחררת את כפתור המכנסיים.

אורלי לא תיקח יוזמה וגם לא תשתתף אתנו, את זה היא הבהירה לי שלוש פעמים השבוע, בכל פעם שדיברנו בטלפון, אבל היא בכל זאת נשארה בשבוע שעבר עד הסוף, עד שמיכל ואני כבר לא יכולנו יותר, וגם היום, היא תגרה אותנו, תספר לנו, היא תסתכל עלינו מהצד ותישאר איתנו עד הסוף אבל מנותקת... בעוד שמיכל ואני נמשיך לסקס לסבי סוער.

בכל יום ראשון, אנחנו נפגשות שלושתנו, אורלי, מיכל ואני.  זה התחיל כמשולש תמיכה קטנה.  התגרשנו באותו זמן, כל אחת מהסיבות שלה, ואיכשהו יצא שהתחלנו לדבר בפייסבוק, להחליף חוויות, לעזור אחת לשנייה, לתמוך.  שלוש נשים באמצע החיים, ילדים, עבודה ו... גירושין.

השנה הראשונה הייתה קשה והתמיכה ההדדית חיזקה כל אחת מאיתנו ואת שלושתנו ביחד.  די מהר גם נעשינו חברות הכי טובות.  הפגישות תמיד התרחשו בביתה של מיכל שגם הייתה באמצע הדרך, גם היה לה בית גדול וגם היא אהבה להכין ארוחת ערב קלה עם עוגה.

שלושתנו התחלנו לתמוך אחת בשנייה כדי שנתחיל לצאת ולהיפגש עם גברים. לאורלי לקח הכי פחות זמן להתחיל ולהזדיין מחדש, אחרי שנה כבר היה לה גבר שאמנם לא היה מישהו רציני, אבל היא אהבה לבלות איתו.  מיכל הייתה גם יותר בררנית וגם יותר עצורה מאורלי בענייני מין, ובכל זאת מידי פעם אירחה ידיד נעורים שידע לגעת בה, כך סיפרה ואני...  אצלי סקס זה משהו שהוא לא מובן מאליו, אולי בגלל הרקע שלי, אולי בגלל שהסקס עם בעלי לשעבר היה כל כך לא טוב... יצאתי עם מישהו שלושה חודשים ואז נכנסנו סוף סוף למיטה ו... היה רע.  מצד שני הוא עורר אותי במשהו, הרגשתי שזה חסר לי וגם... חזרתי לאונן מידי פעם.

בשבוע שעבר אורלי סיפרה לנו על הזיון האחרון שלה. למעשה שמעתי עליו בערך כמה דקות אחרי שהוא הלך, היא הייתה כל כך בהיי ובעצם גם בהיפר והיא הייתה חייבת לשפוך, אז היא התקשרה אלי מיד ושפכה,  אבל ביום ראשון שעבר היא פשוט סיפרה ותיארה שניה שניה, איך הוא נגע בה, איך הוא זיין אותה, איך היא גמרה פעם ועוד פעם ועוד פעם, איך הוא היה קצת קינקי והכריח אותה לדחוף ויברטור לכוס ועוד אחד לתחת וככה זיין אותה בפה עד שגמר.

מיכל הגיבה באופן די משונה, באמצע הסיפור האדימה כולה וכשהצצתי בה התברר לי שהיא מאוננת... אורלי צחקקה ואני שישבתי לידה ליטפתי אותה בעורפה ובראשה.

אולי האלכוהול, אולי הבדידות, אולי האחווה ואולי הצורך הפיסי, גרם לשתינו להתחיל לגעת זו בזו, לנשק, ללקק, לדחוף אצבעות. זה גלש לשם וזה היה טוב, ואורלי, אורלי ישבה בצד וסיפרה עוד ועוד כמו מוסיקת רקע נעימה.

זו הייתה החוויה הנשית הראשונה שלי אי פעם. מעולם לא פינטזתי או חשקתי באישה ובאופן עובדתי כשאני מנסה לנתח את זה הרי הגירוי שלנו נבע מסיפור על גבר ואישה, ובכל זאת,  היה בזה משהו נורא טבעי. ידעתי איפה לגעת בה, איך לנשק אותה, איך לרדת לה...

באופן מפתיע זה אפילו לא ממש הטריד אותי שהנה, קיימתי יחסים עם אישה. ידעתי שאני נמשכת לגברים והנה, אולי גם לנשים.

היום כבר ידענו שלושתנו שזה יקרה. אורלי התחילה עם הסיפור, היא נפגשה שוב עם האיש שכאמור עשה לה את זה בגדול ומיכל... מיכל אפילו לא ניסתה להסתיר את עצמה וכשאני מסיטה את התחתונים לגמרי וחושפת את הכוס המגולח שלה היא עוזרת לי. אני מחליקה אצבע ואז דוחפת את קצה המלפפון הגדול פנימה. עוד היא לוחשת, ואני מכניסה עוד ממנו בתנועות חדירה איטיות.

האווירה חמה. אני גם מחורמנת ולרגע אני תוהה אם זה מהמגע המבטיח עם מיכל או שמא מהסיפור של אורלי. מיכל פושטת את חולצתה ומסירה את החזיה...

ואז מושכת אותי ושתינו  מתנשקות. כן, ככה, מתנשקות באריכות. אני אוהבת את הריח שנודף ממנה, מלטפת לה את השדיים. גם היא מלטפת לי על גבי החולצה ויורדת למטה. אני חשה את אצבעותיה מושכות את המכנסיים שלי כלפי מטה, יחד עם התחתונים.

מיכל הודפת אותי ואני נשכבת על שולחן האוכל הגדול, מרגישה את קרירותו בגבי עדיין אוחזת את הירק הגדול והעבה. היא מתיישבת על כיסא בין רגלי ומשיקה את שפתיה ולשונה אל הכוס הרעב שלי. הלשון שלה עושה בי שמות. גם בשבוע שעבר היא ליקקה אותי ואני גמרתי כל כך מהר ובמפתיע.

לרגע אני מציצה אל אורלי שלוקחת מרחק מביטה בנו בעיון. עכשיו היא שותקת. מיכל משתמשת גם בלשון וגם באצבעות, גורמת לי עונג בלתי נתפס ואז היא מטפסת אל השולחן ולאט לאט נשכבת עלי הפוך, כך שהכוס שלה נמצא ממש מול פני. אני לא חושבת הרבה אלא דוחפת לתוכה את המלפפון, הפעם עמוק יותר, חזק יותר.

שתינו מתפתלות, מענגות אחת את השניה, מלקקות, משחקות, מוצצות... ואז היא צועקת ומתנשפת אבל לא מרפה ואחר כך עוד פעם ואני פתאום מרגישה את הרעב לזין. כן, הלוואי שהיה כאן גבר שהיה מזיין אותי. אבל האצבעות הרכות של מיכל ממלאות את מקומו של הגבר, של הזין של הגבר החסר ואני מטפסת ועולה עוד ועוד מעלה מעלה עד ההתפוצצות החזקה.

בפעם הקודמת המשכנו מעבר לזה, אבל הפעם אני חשה צורך להתלבש מהר וכך אני עושה. גם מיכל מתלבשת בזריזות. שלושתנו אדומות נורא. אני מצד אחד חשה את הצורך לקום וללכת, אולי לברוח, אבל כשמיכל בשיא הטבעיות ממלאת את הקומקום ומציעה לנו קפה אחרון, אני מתיישבת, עדיין מתנשפת קלות ומחייכת לעולם.  כן היה לי טוב.